حادثه بیانیه آمریکا آمریکایی کره شمالی

حادثه: بیانیه آمریکا آمریکایی کره شمالی کره شمالی دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی عجیب و غریبی بود/ تیم‌مان ترمیم نشود اوضاع بدتر هم می‌شود ، قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اعتقاد است دیدار عجیبی بین تیمش و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شده است ولی مهم کسب سه امتیاز بوده است.

بازی عجیب و غریبی بود/ تیم‌مان ترمیم نشود اوضاع بدتر هم می‌شود ، قلعه‌نویی

قلعه نویی: بازی عجیب و غریبی بود/ تیم مان ترمیم نشود اوضاع بدتر هم می شود

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اعتقاد است دیدار عجیبی بین تیمش و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شده است ولی مهم کسب سه امتیاز بوده است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی تیمش برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست خبری حاضر شد و گفت: بازی عجیب و غریبی را شاهد بودیم ولی بااهمیت ترین مسئله جهت ما کسب سه امتیاز بود که توانستیم آن را بدست بیاوریم.

بازی عجیب و غریبی بود/ تیم‌مان ترمیم نشود اوضاع بدتر هم می‌شود ، قلعه‌نویی

او ادامه داد: نفت با توجه به مشکلاتی که دارد، بازی خوبی را ارائه داد ولی جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم که عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستند این تیم را شکست دهند. در نیم فصل دوم مهره هایی را که مورد نیاز داریم را جذب می کنیم تا با حضوری قدرتمند، در نیم فصل دوم لیگ هفدهم شرکت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این پرسش که آیا تا به امروز به نشانه گذاری که در ابتدای فصل داشتید رسیدید گفت: من به نشانه گذاری که داشتم نرسیدم حتی به ۵۰ درصد آن. به هیات مدیره و کلوب گفتم که اگر این تیم ترمیم نشود، با توجه به اینکه سه بازیکن آن جدا می شود نمی توانیم در نیم فصل نتیجه های خوبی بگیریم و حتی اوضاع از الان هم بدتر خواهد شد. من خوشحالم که هیات مدیره و مدیرعامل کلوب از من و تیم حمایت کردند. امیدوارم با برنامه ای که به کلوب ارائه کرده ام بتوانیم نیم فصل دوم شادابی داشته باشیم و در ۹ بازی که در منزل داریم عالی ترین نتیجه را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اعتقاد است دیدار عجیبی بین تیمش و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شده است ولی مهم کسب سه امتیاز بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر از سه بازیکنی که می خواهند جدا شوند دو بازیکن احتمال دارد که بتوانیم آن ها را نگه داریم و قرار شد آذری با آن ها صحبت کند. اگر که بماند به تیم خودشان کمک کرده اند و بازیکنان خوبی هستند و اگر هم رفتند برایشان آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم ذوب آهن در پاسخ به این پرسش ایسنا که زمانی که سه بازیکن این تیم جدا شوند چگونه می خواهید شاکله تیم را دوباره تشکیل دهید، گفت: برنامه را امروز به مدیرعامل دادم و قبل از اینکه به این جلسه بیایم در این باره صحبت می کردیم. من امیدوار بودم که آن کلوب سه بازیکن را از ما نمی گرفت و از ۱۰۰ درصد سهمیه ای که دارد ۵۰ درصدش را از ذوب آهن می گیرند و این یک مقدار قشنگ نیست و حداقل یک بازیکن از ما می گرفتند تا به تیم ما صدمه ای وارد نشود. اینکه بخواهیم دوباره با جدا شدن این سه بازیکن مجبور شویم شاکله جدیدی از ذوب آهن بسازیم سخت است که امیدوارم بتوانیم این کار را انجام دهیم.

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | سرمربی تیم | سرمربی تیم ذوب آهن | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs